0216 3 867 867

bilgi@kiralikvosvos.com

İSTANBUL GELiN ARABASI VOSVOSLARI

Meksikalı Vosvos GelinArabasi

Meksikalı aracımızın hikayesi aslında İzmir'de basladı! İzmir'de bu renge sahip aracımız çok fazla talep gördü. Mavi renkte olan aracımız turkuaz renge kavustu. Ve aşkın rengi mavinin en güzel tonuna sahip oldu.

Aracımızı yaz kış güvenle kiralayabilirsiniz. Krem renk tentesi ile yağmurdan veya rüzgardan kesinlikle etkilenmezsiniz. 

Aracımızda USB ve Aux çıkışlı teybi bulunmaktadır. Dilerseniz araca uygun bizim seçtiğimiz en çok hit parçaları dinleyebilir veya getireceginiz USB de istediğiniz parçaları dinleyebilirsiniz. Ses sistemi olarak ise üzeri açık gelin arabasında 2 adet 6x9 hoparlör 2 adet 16cm hoparlör ve kabin bass bulunmaktadır.

Kış aylarında cabrio aracımız Meksikalı kaloriferi sistemi aktif olmaktadir.


Aracımızın çıkış varış noktası Okmeydanı'dır.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/meksikali/101-meksikali_min.png Meksikalı Gelin Arabası
Kahraman Vosvos GelinArabasi

Aracın çıkış/varış noktası Bahçelievler

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/kahraman/119-vosvos_kahraman_kapak_min.jpg Kahraman Gelin Arabası
Böcük Mobil Vosvos GelinArabasi https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/bocukmobil/34-bocukmobil.jpg Böcük Mobil Gelin Arabası Mehveş Vosvos GelinArabasi

İsmimin anlamı"kız" demektir. Durumumu  resimlerimden teyit ettiğini tahmin ediyorum ☺  1964 yılında çıktım yollara ama hiç merak etme hala 18lik genç Mehveş gibiyim, konforumdan da gösterişimden de hiç birşey kaybetmedim ve artık maceralarıma seni de dâhil edebilmek için buradayım. Masal gibi bir düğünde, heyecan dolu rengarenk bir klipte, fark yaratan bir açılışta, markanın tanıtımını yapacağın bir konvoyda ya da benim aklıma gelmeyen tüm etkinliklerde artık seninle beraber olabilmek için buradayım... Sen basta olmak uzere her kim bizimle birlikte olsun istiyorsan biz haziriz, iddialiyim, yollar bile duramaz önümüzde. Umarım sen de en az benim kadar heyecanlısındır. Hafta içi hafta sonu farketmeksizin Beşiktaş'tan yanına gelebilmek için senden haber bekliyoruz...

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/mehves/152-mehves_kapak.png Mehveş Gelin Arabası
Dudu Vosvos GelinArabasi

Kiralık Vosvos Gelin Arabası Dudu

2 çeşit süsleme seçeneği ile günün sonunda mutlu olun!

Cabrio araçların atası diyebilirmiyiz bilmiyoruz ama Gelin arabası konusunda en dikkat çekeni olduğunun garantisini veririz. Adını plakasından esinlenerek DUDU olarak  verdik ama müşterilerimizin Mücella dediği de oldu prenses dediği de oldu. Aracın iç kapı ve ön konsol döşemeleri beyaz üzerine kalp desenleri ile özel olarak tasarlanmıştır. 

Açılır kapanır tentesi manuel olarak çalışmaktadır, Rüzgar veya yağmura karşı hiç bir çekinceniz asla olmasın.Tentenin arkasında bulunan kalp figürleri aracın üzeri kapalıyken bile şık gözükmesini sağlar.

Cabrio araçların ses sistemleri açık alanda pek verimli olmadığından sadece 2 hoparlör ve öne de 2 adet mid takımı bulunmaktadır, arka koltuğun arkasında bulunan alana Amfi ve bass ile desteklenmiştir. Araç içerisindeki oluşacak duyma problemlerine karşı sorumluluk almıyoruz. Gelin alma'da davu zurna ekibine de ihtiyaç duyulmayabilir :) 

Araçta her zaman kirpik dudak mevcuttur ve yapay çiçek süslemesi de ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Araçta USB, Cd çalar ve 3.5mm  Jack girişi ile tablet/ipad veya cep telefonunuzla dahi dilediğiniz müziği kendi kontrolünüzde dinleyebilirsiniz.

Aracımızın sağ ön koltuğu öne doğru katlandığında extra geniş bir alana sahip olmaktadır. Ön koltukların sırt kısmı ince süngerden yapıldığından hacim olarak daha fazla kullanım alanı oluşmaktadır. Şayet gelin hanım çok çok kabarık bir gelinliğe sahip değilse ön koltuğa misafir yolcu bile alabiliriz veya ön koltuğu tamamen çıkarıp sağ ön kısma çantalarınızı bırakabilirsiniz. Çoğu zaman 4 kişi seyahat ettiğimizde doğrudur.Aracımızın bütün bakımları zamanında yapılıyor olup bugüne kadar kimseyi yarı yolda bırakmamıştır ve istanbul genelinde her hafta sonu çiftlere mutluluk dağıtmıştır. Her düğün sonunda verdiğimiz hizmetin karşılığında mutlu bir tebessüm bırakmaktan hep gurur duyduk...

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/dudu/9-kiralik_pembe_vosvos_istanbul_dudu.jpg Dudu Gelin Arabası
Müller Vosvos GelinArabasi https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/muller/145-muller_kapak_1.png Müller Gelin Arabası Janti Vosvos GelinArabasi

Aracımızın detaylı fotoğrafları en kısa sürede yüklenecektir.

Aracimizin garajı Kavacık 'dur

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/janti/117-janti_kiralik_vsovos_kirmizi_gelin_arabasi.jpg Janti Gelin Arabası
Tattişko Vosvos GelinArabasi

Yapay Çiçek süsleme dahildir.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/tattisko/121-tattisko_kapak_yeni.jpeg Tattişko Gelin Arabası
Afrodit Vosvos GelinArabasi

Kırmızı üstü açık gelin arabası vosvos ! Son zamanların en gözde ve tercih edilen renklerinden biri.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/afrodit/168-afrodit_kapak_yeni.png Afrodit Gelin Arabası
Banu Vosvos GelinArabasi

Aracımızın çıkış varış noktası Avcılar'dır.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/banu/100-banu_kapak_min.png Banu Gelin Arabası
Candy Vosvos GelinArabasi


Aracımızın çıkış varış noktası Levent'dir.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/candy/16-2021_candy_kapak_min.jpg Candy Gelin Arabası
Kalpli Vosvos Vosvos GelinArabasi

Gelinler için özel olarak tasarlanmış dünyadaki belki de tek vosvos !

Gelinler için tasarlanmış, 3 kapılı tasarım : Terse açılan sağ arka kapı sayesinde, gelin arabası'na binip gelin arabası'ndan inmek son derece rahat olmaktadır.

Gelinler için tasarlanmış 3 kultuklu tasarım : sağ ön koltuk iptal edilerek, gelinler için 1.5 metreye yakın bir diz mesafesi oluşturulmuştur.

Damatlar için ek korna : sol arka koltukta damadın elinin altına ek bir düğme tasarlanmıştır. Bu düğmeye basınca arabanın kornası çalmaktadır :)

Arkadaki kalp tabela üzerine isimlerinizin baş harfleri 25cm büyüklüğünde pembe renkli MDF'den lazer kesimle hazırlanmaktadır. Bu harfleri isterseniz günün sonunda 50TL bir fark ödeyerek satın alabilirsiniz !

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/kalpli/pembekalpli.jpg Kalpli Vosvos Gelin Arabası
Ateş Vosvos GelinArabasi

Sedefli elma şekeri kırmıısıyla tüm gözler üzerinizde. Profesyonel ses sistemi ile eğlenceli bir gün sizleri bekliyor. Doğum günü sürprizi, sevgiliye sürpriz, istanbul gezisi gibi programlarınızda da ateş isimli kırmızı kiralık vosvos aracımız sizlere eşlik edebilir.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/ates/8-ates_kapak_paylasim_yeni.png Ateş Gelin Arabası
Melina Vosvos GelinArabasi

Merhaba ben Pembe Fıstık,nam-ı diğer Melina. Üretildiğim 1970 yılından bugüne dek pek çok kişiyi güldürdüm, şimdi sıra sende... Masal gibi bir düğünde, heyecan dolu rengarenk bir klipte, fark yaratan bir açılışta, markanın tanıtımını yapacağın bir konvoyda ya da benim aklıma gelmeyen tüm etkinliklerde artık seninle beraber olabilmek için buradayım... Sen basta olmak uzere her kim bizimle birlikte olsun istiyorsan biz haziriz, iddialiyim, yollar bile duramaz önümüzde. Umarım sen de en az benim kadar heyecanlısındır. Hafta içi hafta sonu farketmeksizin Beşiktaş'tan yanına gelebiliriz..

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/melina/147-melina_kapak.png Melina Gelin Arabası
Redpill Vosvos GelinArabasi https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/redpill/189-redpill_kapak_trakya_kiralik_vosvos.png Redpill Gelin Arabası Şahbatur Vosvos GelinArabasi https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/sahbatur/166-sahbatur_sunnet_arabasi_kapak_fotosu.png Şahbatur Gelin Arabası Karamel Vosvos GelinArabasi

Karamel rengindeki bu gelin arabası sizlere Meydan Istanbul AVM otoparkından hareket ederek eşlik etmektedir. Çok ender bulunan bir renge sahip olan bu gelin arabası vosvos aracımız en özel günlerinizi daha özel kılabilmek için dizayn edilmiştir.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/karamel/173-karamel_gelin_arabasi_vosvos.png Karamel Gelin Arabası
Ares Vosvos GelinArabasi https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/ares/184-ares_mavi_minibus_vosvos_kiralik_beykoz.png Ares Gelin Arabası Pırpır Vosvos GelinArabasi

 


Aracımızın çıkış varış noktası Ümraniye'dir.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/pirpir/15-pirpir.jpg Pırpır Gelin Arabası
Hermoni Vosvos GelinArabasi

Portakaldan hallice canlı mı canlı rengimle özel günlerinizi renklendirmek için şoförsüz kiralama sunan baş başa organizasyonların ve aile turlarının vazgeçilmezi Hermoni.

Temel Özelliklerim

Renk : Turuncu
Vosvos Tipi : Düz Cam Demir Torpido
Çıkış Noktası : İstanbul / Şişli
Ses Sistemi : Standart ses sistemi USB/AUX/BT

 

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/hermoni/183-hermoni_vosvos_gelin_arabasi_kiralikvosvos.png Hermoni Gelin Arabası
Picasso Vosvos GelinArabasi https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/picasso/177-img_20220123_wa0009.jpg Picasso Gelin Arabası Sedef Vosvos GelinArabasi https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/sedef/182-sedef_gelin_arabasi_uskudar_cabrio_kiralik_kapak.png Sedef Gelin Arabası Marilyn Mor Vosvos GelinArabasi


Aracımızın çıkış varış noktası Levent'dir.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/marilynmor/109-marilynmor.png Marilyn Mor Gelin Arabası
Hellboy Vosvos GelinArabasi

Mümkün olduğunca orjinale sağdık olarak muhafaza edilmiş kırmızı gelin arabası vosvos aracımız sizlere Ataşehir'den yola çıkarak hizmet etmektedir.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/hellboy/130-130_hellboy_kapak_2.png Hellboy Gelin Arabası
Müşi Vosvos GelinArabasi

Aracın Çıkış varış noktası Ümraniye'dir.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/musi/123-musi_kapak_min.jpg Müşi Gelin Arabası
Sebastian Vosvos GelinArabasi https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/sebo/176-sebo_kapak-Uf6.png Sebastian Gelin Arabası T2 Doka Vosvos GelinArabasi

Katolog, Klip, Reklam, Sinema, Dizi, Stand Aracı vb. olarak kullanıma uygundur..

Tarzı ve tasarımıyla çok özel bi araçtır..

Tenteli yada tentesiz olarak kullanılabilinir, istenilirse extra römork veya karavan çekebilir!

Fiyat ve müsaitlik durumu için arayınız.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/t2doka/146-doka_kapak.png T2 Doka Gelin Arabası
Elsa Vosvos GelinArabasi

Aracımızın çıkış varış noktası Bahçelievler'dir.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/elsa/159-elsa_kapak.png Elsa Gelin Arabası
Duru Vosvos GelinArabasi

Aracın çıkış varış noktası Avcılar'dır

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/duru/124-duru_200_kapak_min.jpg Duru Gelin Arabası
Bakır Vosvos GelinArabasi


Aracımızın çıkış varış noktası Kozyatağı'dır.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/bakir/23-bakir_kapak_min.png Bakır Gelin Arabası
Çınar Vosvos GelinArabasi

Gelin arabası olarak tercih edebileceğiniz bu benzersiz renge sahip vosvos'umuz aynı zamanda bir çok markanın reklam çekimlerinde ve bir çok sanatçının klip çekimlerinde rol almıştır. Son derece sade ve orjinale yakın tasarımıyla sizlere gelin arabası veya sünnet arabası olarak hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/cinar/11-cinar.jpg Çınar Gelin Arabası


İSTANBUL Kiralık Vosvos Gelin Arabası

Yukarıda gördüğünüz kiralık vosvos’ların hepsi İstanbul içinde ve çevre illerde gelin arabası hizmeti vermektedirler. Çevre şehirlerde kiralık vosvos veya gelin arabası ihtiyacınız olduğunda bizlere çağrı merkezimiz olan 0216 3 867 867 no’lu telefonumuzdan ulaşabilir, bulunduğunuz şehir için fiyat alabilirsiniz. Şehirler arası kiralık vosvos gelin arabası gönderimlerinde her 100KM için +100 TL şoförlük ücreti talep edilmektedir ve vosvos’un yaktığı yakıt sizlerden talep edilmektedir. Genel olarak kiralık vosvos gelin arabası araçlarımız kilo metre başına ortalama 3 TL yakıt tüketmektedir.

Doğum günleri , evlilik teklifleri ve diğer süprizler için kiralık vosvos talebiniz olduğunda ve kısa süreli kiralama taleplerinizde daha uygun fiyatlar üzerinden elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışmaktayız.


© CopyRight 2010 - Gelin Arabası Kiralık Vosvos

Bu site DCMS altyapısıyla hazırlanmıştır.

facebook