0216 3 867 867

bilgi@kiralikvosvos.com

Bizler Kimiz?

Bizler Kiralık Vosvos markası adı altında bir araya gelmiş her biri birer meslek erbabı olan kişilerden oluşan bir topluluğuz. Marka tescilimiz ve bazı araçlarımızın endüstriyel tasarım tescilleri mevcuttur. İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı olarak ticari faaliyetini sürdüren markamız, elde ettiği gelirlerin bir kısmı ile de sosyal yardım projelerine imza atmaktadır.

Bünyemizde bulunan vosvosların hepsi kendi sahiplerine aittir ve şoförlüklerini de bizzat kendi sahipleri yapmaktadır. Dışarıdan, tanımadığımız kimseyi şoför olarak kiralayıp sizlere göndermemekteyiz.

Amacımız

Mümkün olduğunca çok insanın hayatına dokunup, mutlu edebilmek. Özel günlerinizi ve mutlu günlerinizi daha da mutlu yapabilmek için insan üstü bir gayret göstermekteyiz. Bunun sonunda elde ettiğimiz mükefatları da yine ihtiyaç sahibi insanlarla paylaşarak diğer firmalara örnek ve öncü olabilmek için uğraş göstermekteyiz.

Marka Belgemiz

Kiralık Vosvos tescilli ve türk ticaret kanunları tarafından korunan bir markadır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. Türkiye’nin hiç bir yerinde şubemiz yoktur. Tek bir merkezden tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. İnternet ortamında gördüğünüz “Kiralık Vosvos Mersin” , “Kiralık Vosvos İstanbul” gibi sonuna şehir ismi ya da başka uzantılar ekleyerek yayın yapan hiç bir oluşumla bağımız yoktur. Bize ulaşabileceğiniz tek resmi telefon numaramız 0216 3 867 867 ‘dir.

Tasarım Tescillerimiz

Kalpli Vosvos olarak adlandırdığımız aracımız belki de dünyada tektir. Tavanı özel olarak kalp şeklinde açılmış olan bu aracımızın tavanı ve arkasında taşıdığı kalp şeklindeki figürü endüstriyel olarak tescillidir. Tasarımın izinsiz olarak kullanılması kesinlikle yasaktır. Aynı tasarımı bir başka araçta uygulamak istiyorsanız bizlere başvurup telif hakları konusunda görüşme sağlayabilirsiniz.

İTO Kaydımız

Vergi Kimliğimiz

Vergi Daresi: Kozyatağı
Vergi Numarası: 9250 522 773

Hesap No

Alıcı: Vosvos Bilişim
Şube Adı: Girne Mahallesi
Şube Kodu: 1156
Hesap No: 71931804
TR66 0011 1000 0000 0071 9318 04

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. 


© CopyRight 2017 - Kiralık Vosvos

Bu site DCMS altyapısıyla hazırlanmıştır.